O nas


Jesteśmy firmą działającą na rynku Łódzkim od 2008 roku. Nasze doświadczenie, ciężka praca pozwoliła na zbudowanie firmy działającej na zasadach profesjonalizmu, jakości, zaufaniu a przede wszystkim uczciwości.

Kadrę zarządzającą naszą firmą stanowią  inżynierowie, ludzie z doświadczeniem w branży ogrzewania. Z klientem pracujemy indywidualnie, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Doradzamy w zakresie doboru i konfiguracji systemów opartych o odnawialne źródła energii. Inwestycje obsługujemy kompleksowo, od projektowania i dostarczenia optymalnych rozwiązań, poprzez dobór i montaż instalacji, pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje ekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów

Firma powstała z myślą o udostępnianiu i popularyzacji odnawialnych źródeł energii, a głównym celem jest dostarczenie usług mogących sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Od 2009 roku należymy do elitarnego grona specjalistów od pomp ciepła. Zajmujemy się:

  • Doborem i instalacją pomp ciepła
  • Oferujemy wykonanie dolnego źródła dla pomp ciepła ( kolektory poziome, odwierty pionowe)
  • Współpracujemy z WFOŚIGW, Bankami i innymi instytucjami  w zakresie przyznawania dotacji
  • Wykonujemy usługi  kompleksowo od etapu projektowego po montaż i serwisu.

Pracujemy na najwyższej klasy produktach, współpracujemy z najlepszymi  w kraju i na świecie. Do naszych partnerów należą m.in. Alphainno Tec, Nibe Biawar,Aspol, Roth, Mouvitech, Rehau.

Możemy poszczycić się wieloma.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Zespół Solar Partner